Vítam Vás v novom internetovom obchode

www.kabelkovekomponenty.sk

 

 Kovová galantéria pre kabelky

 

   Tento nový obchodík je určený pre každého, kto má chuť ušiť si vlastnú najkrajšiu kabelku. A samozrejme aj pre tých, ktorí šijú originálne kabelky na profesionálnej úrovni.  Chcem Vám ponúknuť širokú škálu kovových komponentov pre Vaše smelé nápady. 

 

   Kovová galantéria je delená podľa druhu a farby.

 

   Podľa druhu je kovová galantéria rozdelená na karabínky, krúžky, obrtlíky, polokrúžky, posunovače, pracky, vsuvky. Ďalej by som chcela sortiment postupne rozšíriť o rámčeky na kabelky, rúčky, retiazky, nožičky, patenty, kovové rohy, ozdoby a iné dôležité vecičky. 

 

   Farba je veľmi špecifická pre každý výrobok. Preto aj v jednej kategórií sa nachádza veľa odtieňov. Napríklad vo farbe strieborná sú umiestnené komponenty, kde výrobcovia udávajú farbu chróm, brúsený chróm, nikel, brúsený nikel, perleťový nikel, striebro, starožitné striebro, matné striebro. Jednotlivý odtieň je uvedený v popise výrobku. Ak budete mať akékoľvek  nejasnosti pri výbere farby viacerých komponentov určených na jeden výrobok obráťte sa na mňa e-mailom alebo telefonický, rada Vám s tým pomôžem. Dúfam, že spoločnými silami nájdeme to najlepšie riešenie pre Vašu spokojnosť. 

 

   Prajem Vám príjemné hľadanie maličkostí, ktoré urobia Vaše dielo dokonalým.

 

   Teším sa na príjemnú spoluprácu.

 

Andrea